Odzyskiwanie danych w obrotne chwyty.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli chcesz odzyskać dane z urządzeń z systemem Android, musisz użyć innego nośnika pamięci. Możesz użyć dysku zewnętrznego, ale upewnij się, że dysk obsługuje urządzenia peryferyjne w urządzeniu. Pozwoli to określić, jak szybko dane mogą być przesyłane. Istnieją dwa główne typy dysków zewnętrznych. Jeśli używasz dysku zewnętrznego, musisz mieć wystarczająco dużo portów USB dla urządzenia.

RecoverGo

RecoverGo to program, który pozwoli odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Proces odzyskiwania trwa kilka minut i będzie działał tylko na odblokowanych telefonach. Po zakończeniu skanowania będziesz mógł zobaczyć, ile danych zostało odzyskanych. Możesz również wybrać konkretne pliki, które chcesz odzyskać i przywrócić je na swój komputer.

Jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomość WhatsApp, narzędzie do odzyskiwania danych RecoverGo Android pomoże Ci ją przywrócić bez rootowania telefonu. Odzyska usunięte kontakty i wiadomości, a nawet wiadomości WhatsApp Business. Nie potrzebujesz dostępu root, aby korzystać z tego programu, a w razie potrzeby możesz nawet użyć go do tworzenia kopii zapasowych danych z Androida na komputerze.

RecoverGo Android posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz wyświetlić podgląd i wybrać dane do odzyskania, wybierając pliki, które chcesz odzyskać i te, których nie chcesz. Proces odzyskiwania jest szybki i łatwy, a oprogramowanie ma wysoki wskaźnik sukcesu. Z tak wielu funkcji, nie można pójść źle z tym programem. Nie ma potrzeby wydawać fortuny, aby uzyskać to oprogramowanie. W przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych, RecoverGo ma bardzo konkurencyjną strukturę cenową.

RecoverGo Android działa dobrze ze wszystkimi typami plików i może odzyskać utracone dane zarówno z kart SD jak i pamięci wewnętrznej. Możesz podejrzeć odzyskane pliki przed ich zapisaniem. Jest w 100% bezpieczny w użyciu, a jego wskaźnik sukcesu jest wysoki. A jeśli chcesz wykonać kopię zapasową danych z Androida, możesz użyć trybu debugowania USB oprogramowania, aby podłączyć swoje urządzenie do komputera.

RecoverGo Android to oprogramowanie do odzyskiwania danych ze smartfonów z systemem Android. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy technicznej, aby z niego korzystać; posiada łatwy w obsłudze interfejs, który pozwala na łatwy dostęp do plików. Nie wymaga również żadnego zakorzenia.

RecoverGo Android został zaprojektowany do odzyskiwania wszelkiego rodzaju plików z urządzeń z systemem Android. Jest w stanie odzyskać kontakty, zdjęcia, filmy i wiele innych. Posiada również możliwość odzyskania usuniętych wiadomości WhatsApp. Co więcej, program działa z najnowszym systemem operacyjnym Android 12 i jest kompatybilny z 6000+ urządzeń.

RecoverGo android data recovery software to świetny wybór, jeśli potrzebujesz odzyskać usunięte pliki z Androida. Może przywrócić różne typy plików z twojego urządzenia, w tym zdjęcia, filmy, pliki audio, ebooki i historię połączeń. Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android ma wiele przydatnych funkcji i jest wysoce zalecane.

Apeaksoft Android Data Recovery to kolejne przydatne oprogramowanie do odzyskiwania danych. Może uratować utracone dane z urządzeń z systemem Android i ma dobrą funkcję podglądu do identyfikacji elementów możliwych do odzyskania. Jego UI jest przyjazny dla użytkownika i może łatwo rozpoznać urządzenie po podłączeniu go do komputera. Chroni również Twoją prywatność, nie nadpisując danych.

RecoverGo Android obsługuje również odzyskiwanie danych WhatsApp Business. To oprogramowanie odzyska wszystkie rodzaje wiadomości WhatsApp, w tym te, które przypadkowo usunąłeś. Może również odzyskać usuniętą historię połączeń, pliki multimedialne i usunięte kontakty. Aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych Android. Możesz wyświetlić podgląd i wyeksportować odzyskane dane do plików html.

RecoverGo Android data recovery jest kompatybilny z najnowszą wersją WhatsApp. Może odzyskać usunięte wiadomości i zdjęcia bez konieczności ponownej instalacji aplikacji. Oprócz odzyskiwania, oprogramowanie obsługuje również różne formaty dokumentów i plików. Co więcej, możesz nawet przywrócić dane WhatsApp Business. Dzięki RecoverGo możesz nawet przywrócić usunięte zdjęcia i filmy.

iMyFone D-Back

Jeśli straciłeś cenny plik lub dwa na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android, aby je odzyskać. To oprogramowanie jest w stanie odzyskać pliki z różnych źródeł, w tym pamięci wewnętrznej, kart SD/TF i plików multimedialnych z aplikacji do przesyłania wiadomości. Działa nawet z niezrootowanymi urządzeniami. Co więcej, nie wycieka żadnych informacji osobistych. Może również eksportować dane w formatach CSV, HTML i VCF.

Kolejną zaletą oprogramowania do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android jest łatwość użycia. Użytkownicy mogą odzyskać usunięte dane w zaledwie trzech prostych krokach. To oprogramowanie działa na niezakorzenionych telefonach, zbyt, i oferuje trzy różne metody odzyskiwania. Metody te są podobne do tych używanych przez użytkowników iPhone’a. Możesz użyć funkcji szybkiego skanowania, aby odzyskać usunięte pliki i zdjęcia. Możesz również odzyskać pliki audio i wideo, a także informacje systemowe.

iMyFone D-Back to także świetne narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych po resecie fabrycznym. Program ten szybko skanuje Twoje urządzenie, a wyniki są dostępne w ciągu minuty. Możesz od razu wyświetlić podgląd wyników, o ile masz dostępny plik bazy danych.

Kolejną zaletą iMyFone D-Back jest to, że działa na wielu różnych typach urządzeń, w tym na urządzeniach z systemem iOS. Jest również w stanie przywrócić dane z telefonów z uszkodzonym ekranem. Oprogramowanie jest bezpieczne i łatwe w użyciu, a także jest dostarczane z bezpłatnym zespołem wsparcia technicznego, który pomoże Ci w razie jakichkolwiek problemów.

Usługa iMyFone D-Back jest dostępna dla wszystkich planów abonamentowych. Po subskrypcji usługi otrzymasz natychmiastową aktywację i automatyczne aktualizacje. Oferuje również wersję próbną, która jest pomocna w określeniu, czy dany plik jest możliwy do odzyskania. Oprócz przywracania utraconych danych, aplikacja oferuje również usuwanie znaków wodnych i może naprawić wiele problemów związanych z komunikatorami internetowymi.

iMyFone D-Back to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych z urządzenia z systemem Android. Jego prosta instalacja i potężne narzędzie pozwala szybko odzyskać dane. Nie wymaga dodatkowych plików do pobrania lub dodatków i nie wymaga dużo miejsca na komputerze. Możesz pobrać wersję próbną za darmo i wypróbować ją dla siebie. Jednak nie działa on dla każdego urządzenia.

D-Back jest w stanie odzyskać usunięte pliki z telefonów z systemem Android bez kopii zapasowej. Obsługuje również wiele typów plików, w tym zdjęcia, pliki audio i wideo oraz kontakty. Może nawet odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp na urządzeniach z systemem Android bez tworzenia kopii zapasowych. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android pozwala również odzyskać pliki muzyczne i wideo, a także bazy danych i wiadomości e-mail. Można go używać do odzyskiwania utraconych danych z uszkodzonych lub zniszczonych urządzeń z systemem Android. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną lub zapłacić za pełną wersję oprogramowania. Jeśli zdecydujesz się na zakup licencji, pamiętaj, aby uzyskać 10% zniżki.

Oprogramowanie jest niezwykle potężne i łatwe w użyciu, co czyni je idealnym wyborem do odzyskiwania usuniętych plików multimedialnych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje również odzyskiwanie haseł, plików multimedialnych i kontaktów bez konieczności posiadania dostępu root. Możesz nawet odzyskać wiadomości WhatsApp, kontakty i inne dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Proces odzyskiwania trwa tylko trzy proste kroki i jest obsługiwany przez wiele urządzeń z systemem Android. Jest to jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych dostępnych narzędzi do odzyskiwania danych.

D-Back to najbezpieczniejsze oprogramowanie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Nigdy nie usunął ani nie uszkodził telefonu. I w przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych na rynku, D-Back nie wymaga rootowania. Co więcej, może przywrócić dane przechowywane na Google Drive.

iMyFone D-Back Android Data Recovery oferuje szereg zniżek na swoje oprogramowanie, w tym transfer telefonu i Tunes Rebuilder. Jeśli kupisz jeden z tych programów, możesz uzyskać 20% zniżki. Ponadto, jeśli kupisz zarówno wersję oprogramowania dla systemu iOS, jak i Androida, możesz uzyskać 10% zniżki.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android obsługuje wszystkie smartfony z systemem Android. Może również odzyskać utracone dane Google i iPhone’a. Jego prosty interfejs użytkownika sprawia, że jest łatwy w użyciu. Jego potężne funkcje umożliwiają odzyskanie utraconych plików z wielu sytuacji, w tym przypadkowego usunięcia, awarii urządzenia i błędów systemu operacyjnego.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]